Chcesz być nareszcie szczęśliwa?

Rok PRZEBUDZENIA 

to praktyczny przewodnik przemiany wewnętrznej, który pomoże Ci usunąć zapisane w Twojej podświadomości wewnętrzne blokady, które oddzielają Cię od  życia pełnego miłości, spełnienia i szczęścia.

Nitya Patrycja Pruchnik poleca tę książkę każdej kobiecie, która chce się cieszyć pełnią życia. 

Szukasz sposobu, aby Twoje życie było naprawdę szczęśliwe?

Rok PRZEBUDZENIA

to praktyczny przewodnik przemiany wewnętrznej, który pomoże Ci usunąć zapisane w Twojej podświadomości wewnętrzne blokady, które oddzielają Cię od  życia pełnego miłości, spełnienia i szczęścia.

Nitya Patrycja Pruchnik poleca tę książkę każdej kobiecie, która chce żyć pełnią życia. 

Kochana,

MAM DO CIEBIE WAŻNE PYTANIE…

Czy jesteś w swoim życiu naprawdę szczęśliwa? Jeśli nie, czas to zmienić. Nic nie wynagrodzi Ci nieprzeżytego życia. 

Jeśli coś w Twoim życiu nie działa to już czas:

Usunąć zapisane w Twojej podświadomości wewnętrzne blokady. 

Zapomnieć, że kiedykolwiek nie wierzyłaś w siebie.

Przestać czuć się samotną. 

Poczuć się w pełni bezpieczną. 

Spojrzeć na siebie z miłością. 

Wykreować dla siebie wspaniałą pracę i obfitość. 

Stworzyć związek, w którym czujesz się kochana.

Być dumną z tego, jak o się rozwinęłaś. 

WIEM JAK CI W TYM POMÓC…

W 12 rozdziałach książki „Rok Przebudzenia” znajdziesz konkretne narzędzia, które uruchomią proces Twojej  przemiany.

Opisuję w niej odkryty przeze mnie proces prowadzący do przebudzenia się z wewnętrznych blokad i lęków, zakorzenionych w naszej podświadomości. Nie jesteśmy skazani na cierpienie i bezsilność. Przeciwnie, mamy w sobie moc, aby spojrzeć w oczy temu, co w naszym życiu nie działa, pożegnać iluzje, które nam nie służą i otworzyć się na szczęście. 

Siłą tej książki jest jej prostota. Znajdziesz w niej jasne wskazówki, które poprowadzą Cię do Twojego prawdziwego Ja, do wewnętrznego Domu, za którym zawsze tęskniłaś. 

Z każdą przeczytaną stroną będziesz wierzyła coraz bardziej, że Twoje życie naprawdę może być wspaniałe i będziesz dokładnie wiedziała co robić, aby zadbać o swoje szczęście. 

 

W pierwszych trzech rozdziałach o mocy intencji, sile umysłu i bezwarunkowej miłości do siebie, dostaniesz jasne wskazówki jak wziąć życie w swoje ręce. Koniec czucia się zagubioną i bezradną. 

W rozdziałach o ciele, kobiecości i seksualności, opowiem Ci wiele historii, które uwolnią Cię od poczucia winy i sprawią, że poczujesz się bezpieczna. Na końcu każdego rozdziału znajdziesz praktyki, dzięki którym uruchomisz przepływ swojej kobiecej i seksualnej energii. Poczujesz się kobieco i pewnie. 

W rozdziałach o relacjach dowiesz się jak uwolnić się spod wpływu rodziców na Twoje życie, jak żyć w zgodzie z własnym sercem i jak otworzyć się na związek, w którym czujesz się w pełni kochana. Koniec beznadziejnych relacji, w których tylko dajesz. 

W ostatnich 3 rozdziałach o pieniądzach, pracy i marzeniach dostaniesz konkretne wskazówki jak w zaciszu swojego domu pracować nad sobą, aby rozpoznać co Cię blokuje i pożegnać to raz na zawsze. Już nic Cię nie zatrzyma.

DZIĘKI TEJ KSIĄŻCE:

Szybko się zorientujesz w czym tkwi sedno Twoich zmagań.

Czytając kolejne rozdziały zaczniesz sobie uświadamiać wewnętrzne blokady, które oddzielają Cię od życia pełnego miłości, spełnienia i szczęścia. To pomoże Ci się od nich uwolnić.

Nauczysz się ufać sobie. 

Przestać się zmuszać do tego, czego nie chcesz z lęku przed krytyką. Przestaniesz się przejmować tym, co pomyślą inni. Bezwarunkowo siebie zaakceptujesz. 

Dokonasz upragnionych zmian. 

Rok Przebudzenia pomoże Ci holistycznie spojrzeć na całe swoje życie i odkryć swoje pragnienia. Kiedy połączysz się ze swoim sercem, żaden lęk Cię nie zatrzyma.

Nabierzesz mocy do działania. 

Zainspirujesz się do tego, aby wykreować dla siebie obfitość finansową i pracę lub biznes z Twoich marzeń. Konkretne narzędzia i inspirujące historie wskażą Ci drogę jak się za to zabrać.

Nareszcie poczujesz się bezpieczna.

Robiąc ćwiczenia z książki poczujesz głębokie zaufanie do życia i ugruntowanie w sobie. Połączysz się ze swoim ciałem, kobiecością i seksualnością. 

Już nigdy nie będziesz czuła się samotna. 

Dowiesz się jak otworzyć się na miłość i szczere relacje, w których poczujesz się kochana, widziana i szanowana.

Nazywam się Pati Garg

Wiem jakie to uczucie, kiedy czujesz się samotna i zagubiona. Kiedy całą sobą tęsknisz za bliskością, ale boisz się jej jak ognia. Kiedy on znów nie dzwoni albo na milion sposobów pokazuje, że jesteś dla niego nieważna. A Ty nie masz siły, aby odejść. Kiedy zakopałaś głęboko swoją kobiecość a seks jest namiastką tego, czego pragniesz.

Wiem jak to jest, kiedy nie wierzysz, że możesz mieć fajną pracę i zmuszasz się do takiej, której nie chcesz. Kiedy chcesz zmian, ale czujesz się niepewnie i Twoje przerażenie nie pozwala Ci ruszyć z miejsca. Kiedy brakuje Ci pieniędzy albo śmiałości, czujesz się bezradna i boisz się o jutro.  Kiedy czujesz presję i gonisz, ale z jakiegoś powodu nie wychodzi. 

I wiem jak to boli, kiedy czujesz się winna za to jak jest, biczujesz siebie za najmniejsze potknięcia i jesteś przekonana, że coś musi być z Tobą nie tak. 

Kobiety mi ufają, bo uczę je tego, co sama przeżyłam. Od ponad dekady daję im najlepsze praktyki i narzędzia, dzięki którym zmieniają swoje życie. 

Dlatego mogę Cię zapewnić, że jeśli tylko weźmiesz się do pracy, nie ma takiego wyzwania, z którym sobie nie poradzisz. Możesz mieć życie jakiego pragniesz i żyć w pełni szczęśliwa. Przewodnik „Rok Przebudzenia” napisałam po to, aby Ci w tym pomóc. 

Po „Rok PRZEBUDZENIA” najchętniej sięgają kobiety, które doszły do ściany i poczuły, że już dłużej tak nie mogą.

Które próbowały już wielu ścieżek i przeczytały wiele książek, i wszystko wiedzą na głowę. Ale ciągle dokonują tych samych wyborów i lądują w tym samym miejscu. I mają tego dość. 

Kryzys je przebudził i kazał zająć się sobą. Nie chciały już zmuszania się i kompromisów.

Sięgnęły po moją książkę, bo szukały zaufanego przewodnika. Zrobiły porządną wewnętrzną robotę. Spojrzały w oczy swoim lękom, usunęły wewnętrzne blokady i uruchomiły proces głębszej przemiany. Dziś nie wyobrażają sobie życia bez codziennej medytacji, praktykowania wdzięczności i codziennej bliskości ze sobą.

Już się nie męczą i nie walczą z życiem. Mają swoje zakręty, ale o niebo szybciej z nich wychodzą. Wiedzą jak sobie pomóc, kiedy jest źle. Umysł coraz rzadziej przeszkadza im żyć a w sercu coraz częściej czują wdzięczność. 

Rok Przebudzenia przeczytało już ponad 2500 kobiet. 

Książka Rok PRZEBUDZENIA to:

12 rozdziałów pełnych ćwiczeń

i

256 stron, a każda inspirująca 

piękna półtwarda oprawa

darmowa wysyłka w Polsce

To piękna książka o odkrywaniu głębi człowieczeństwa.

Mądra, lekka, a jednocześnie bardzo konkretna i praktyczna. Polecam ją każdej kobiecie, która chce cieszyć się pełnią życia.

Nitya Patrycja Pruchnik

Ta książka jest jak światło. Dobre, ciepłe, miękkie światło, które oświetla drogę.

Czytając kolejne strony ma się wrażenie coraz większej pewności, że naprawdę można żyć takim życiem, o jakim marzymy.

Nawet jeśli nie wiemy od czego zacząć, na kolejnych stronach „Roku Przebudzenia”, znajdziemy wskazówki i podpowiedzi. Konkretne praktyki, które wskażą drogę.

Kamila Lewicka – Akademia Odwagi

Nie czekaj do jutra, lepszego przewodnika nie znajdziesz.

Możesz pomyśleć „Rok Przebudzenia, to pewnie kolejny poradnik o tym, jak żyć. Czy znajdę w nim coś nowego?”. Tak!

To co niesamowite, to lekkość, z jaką Pati prowadzi Cię przez kolejne etapy powrotu do siebie. Pokazuje Ci jak transformować, jakie pytania sobie zadawać, dzieli się doświadczeniem i pokazuje swoją drogę.

„Rok Przebudzenia” czyta się tak, że czujesz, że to wszystko jest w Twoim zasięgu i jest możliwe, że Ty też tak możesz!

Agnieszka Płoska – autorka książki „Kobieta z tłumu”

Ta książka to szansa na uzdrowienie wielu obszarów swojego życia.

Na przebudzenie się i kreowanie dla siebie i swoich dzieci pięknego, obfitego życia, pełnego zaufania i miłości. Polecam z całego serca!

Joanna Kokoszkiewicz – Coach Mam

Z serca polecam tę wspaniałą książkę wszystkim, którzy chcą kreować swoje życie.

Marta Obrycka – Senior Coach w podejściu Zen Coachingu

Rok Przebudzenia jest piękną mapą powrotu do pełni siebie, odpowiedzią na mieszkającą w nas, kobietach – tęsknotą za sobą i poczuciem swojej kompletności.

Książka ta w bardzo praktyczny sposób przeprowadza  przez kluczowe obszary życia. Te, w których marzymy o spełnieniu, witalności, obfitości. 

Jeśli jesteś tą, która tęskni za czymś nieopisanym. Jeśli jesteś tą, która szuka siebie prawdziwej. Tą, która marzy o dobrym, karmiącym, żywym życiu – ta książka z całą pewnością będzie ważną częścią twojej podróży.

Sylwia Kocoń – autorka książki „Bogaty Budda”

Książka Rok Przebudzenia, to pozycja, która powinna być lekturą dla każdej kobiety.

Wiele razy, kiedy czytałam tę książkę i zakreślałam ważne dla mnie momenty, czułam, tyle prawdy w tych słowach, że chciałabym o nich zawsze pamiętać. Wracam do tej książki po odpowiedzi, kiedy czuję niepokój, albo potrzebuję wsparcia. To piękny przewodnik dla kobiet, które budzą swoją duchowość, seksualność, wolność – budzą się do nowego, pięknego życia.

Magda Molenda

PS.

Muszę Cię uprzedzić, że „Rok Przebudzenia” to nie jest zwykła książka. To konkretny, pełen narzędzi przewodnik. Ja dam Ci mapę, a Ty wyruszysz w podróż. Każdy rozdział to konkretne ćwiczenia, których celem jest Cię głęboko poruszyć i na zawsze przebudzić.

Abyś już nigdy, ale to nigdy, nie zgubiła siebie.

Książka Rok PRZEBUDZENIA

89,90 zł

Wraz z książką Rok Przebudzenia otrzymujesz:

Medytację „Spotkanie z Twoim najgłębszym najprawdziwszym Ja”

Medytacja od razu po zakupie trafi do Twojej skrzynki e-mail.

Audiobook wstępu do książki czytany przeze mnie

Audiobook od razu po zakupie trafi do Twojej skrzynki e-mail, abyś mogła od razu rozpocząć swoją piękną podróż.

Darmową wysyłkę na terenie Polski – nawet przy zakupie 1 egz.

KUP TERAZ

Dołącz do ponad 2 tysięcy Czytelniczek „Roku Przebudzenia”: 

Po przeczytaniu książki w końcu przestałam sabotować siebie i zaczęłam działać.

Każde słowo czytane w Twojej książce, to jak moja własna rozmowa z samą sobą przez całe życie.

Każdy powinien ją przeczytać. Zamówiłam dwie sztuki dla siostry i na pewno zamówię jeszcze dla córek.

Czytam i nigdy dotąd nie byłam tak uważna na swoje serce, tak radosna i pewna siebie.

KIEDY IDZIESZ ZA GŁOSEM SERCA,

W TWOIM ŻYCIU WYDARZA SIĘ MAGIA. 

Czy chciałabyś jej doświadczyć?

FAQ

Mieszkam poza Polską. Czy wysyłasz książki do innych krajów?

Tak, wysyłamy książki za granicę. Jeśli chcesz sprawdzić, ile będzie kosztowała przesyłka do kraju Twojego zamieszkania, wpisz swój adres podczas zamówienia, aby zobaczyć kalkulację ceny. W przypadku braku opcji wysyłki, wyślij wiadomość na adres hello@patigarg.pl. Wysyłka w Polsce jest darmowa.

Ile czasu będę czekać na książkę?

Książki zostaną wysłane do Ciebie od razu po zaksięgowaniu wpłaty. Zwykle dostawa w Polsce jest już na drugi dzień, dostawa w Europie w ciągu 2-3 dni. Dostarczy ją do Ciebie kurier DPD. Abyś jednak mogła zacząć lekturę, zanim książki zostaną dostarczona, od razu po zakupie dostaniesz audiobook wstępu – prosto na Twoją skrzynkę mailową.

Jeśli zdecydujesz się na zakup e-booka, zostanie on wysłany do Ciebie mailem od razu.

A co, jeśli kurier nie zastanie mnie w domu?

Jeśli kurier nie zastanie Cię w domu, zostaniesz poinformowana przez firmę DPD lub samego kuriera, gdzie możesz odebrać swoją paczkę. Najczęściej kurierzy zostawiają ją w punktach odbioru DPD Pickup w Twojej okolicy. DPD wysyła także powiadomienia sms-em z numerem do kuriera.

Mam inne pytania. Gdzie mogę znaleźć na nie odpowiedź?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz na adres hello@patigarg.pl. Z radością na nie odpowiemy.